Bine ati venit pe forumul pentru creatii, unde ne putem pune propriile creatii!

AcasaAcasa  PortalPortal  CalendarCalendar  GalerieGalerie  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiti | 

Hey people!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
AwesomeOne
New user

feminin Numarul mesajelor : 1
Puncte : 500
Data nasterii : 06/01/1998
Data de inscriere : 18/01/2012
Varsta : 19
Localizare : Land of awesomeness
Joburi/Distractii : Sa zicem ca imi place sa scriu...
Stare de spirit : really??

MesajSubiect: Hey people!    Mier Ian 18, 2012 1:38 am

Nice to meet you guys! Ma numesc Diana si am 14 ani Smile Sa va spun ceva despre mine:

- din moment ce toti suntem fani anime, trebuie sa avem si preferinte, nu? Ei bine: Fullmetal Alchemist/Fullmetal Alchemist Brotherhood, Ao no Exorcist, Naruto Shippuden, Lovely Complex, Spiral, Hell Girl, Gravitation, Hetalia, Romeo & Juliet etc..
- Anime crush: Rin Okumura, Sasuke Uchiha, Roy Mustang, Kiba Inuzuka, Ryuichi Sakuma, Sasori, Romano(South Italy)...
-Imi place foarte mult sa citesc.. in general nu am preferinte, dar mai mult romane Smile
-in afara de citit ma pasioneaza: fotbalul, wrestlingul, pianul si arta.
-poate lumea ma considera putin ciudata dar sunt o persoana destul de sociabila, imi place sa imi fac prieteni, sunt aroganta, imi place sarcasmul si sunt putin egoista...
-cand vine vorba de muzica prefer pop.ul sau rock-pop.ul cat si muzica clasica: One Direction, Simple Plan, The Click Five, Secondhand Serenade, Coldplay, Bruno Mars, Westlife etc...
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului

Hey people!
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Creations Forum :: ~Forum project~ :: Welcome!-
Mergi direct la: